Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06/05/2024, 22.26.30

ЕЛЕКТРОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

PDF   PDF       Завантажено: 02.03.2023

Щодо поширення агресивної субкультури серед підлітків

З метою припинення масових протиправних дій, аби застерегти дітей від необдуманих вчинків, подолання конфліктів та формування толерантних стосунків серед представників різних субкультур сучасної молоді, рекомендуємо ознайомитись з матеріалом!

PDF       Завантажено: 27.02.2023

Інформаційні матеріали «Вистояли – Переможемо!»

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти надсилає для використанні у роботі та розміщення на офіційних сайтах інформаційні матеріали «Вистояли – Переможемо!», підготовлених Українським інститутом національної пам’яті до річниці повномасштабноївійни в Україні.

Завантажено: 24.01.2023

Інформаційні ресурси та контакти щодо психологічної підтримки

Рекомендації від Міністерства освіти і науки України http://surl.li/ehouq та державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” http://surl.li/btoop)

MP4   MP4   DOC   PDF   MP4   PDF   MP4       Завантажено: 10.11.2022

Булінг: компоненти, форма, допомога. Роль педагога у превенції. Кібербулінг. Безпека у соціальних мережах

ВИПАДКИ НАСИЛЬСТВА СЕРЕД УЧНІВ ЗАВЖДИ БУЛИ ЧАСТИНОЮ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ, ОДНАК ЗАРАЗ ВОНИ СТАЮТЬ ДЕДАЛІ ПОМІТНІШИМИ. ПОЧАТОК ЦЬОМУ ДАЄ ТАКИЙ СОБІ РЕКЕТ ЩОДО МОЛОДШИХ УЧНІВ, КОЛИ, НАПРИКЛАД, СТАРШІ - ВІДБИРАЮТЬ У НИХ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ. ТАКОЖ СЕРЕД ДІТЕЙ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ ПОШИРЕНІ ПЛІТКИ, ПРИНИЗЛИВІ ЖАРТИ ТА БОЙКОТИ.

DOC   DOC       Завантажено: 28.10.2022

Примірний алгоритм дій населення від ДСНС за сигналами оповіщення цивільного захисту (в закладах освіти, у міському транспорті, торговельних закладах)

МОН пропонує використовувати фахові рекомендації, що розроблені та розміщені на офіційному вебпорталі ДСНС, під час розроблення та затвердження  власних інструкцій та порядків в залежності від особливостей діяльності закладу освіти, підприємства, установи або організації. Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в закладах освіти, у міському транспорті, торговельних закладах)

PDF       Завантажено: 06.04.2022

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

PDF       Завантажено: 06.04.2022

Всеукраїнський конкурс “Джерело творчості”

Zoom пам’ятка

Zoom - це сервіс для проведення відео конференцій і онлайн-зустрічей,
який ідеально підходить для проведення саме групових занять у освітніх
закладах, адже має ряд спеціальних функцій саме для цього.

Узагальнення педагогічного досвіду

Вимоги до змісту та оформлення опису власного педагогічного досвіду роботи

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання - це одна із форм організації освітнього процесу, яка передбачає проведення усіх або частини занять з використанням сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій за умови територіальної віддаленості педагога й здобувача освіти.

Вайбер пам’ятка

Організація дистанційного навчання наразі є актуальною темою, забезпечує всім здобувачам позашкільної освіти рівного доступу до навчальних матеріалів та обміну знаннями в безпечному середовищі. Цей алгоритм допоможе вам використовувати платформу Viber для дистанційного навчання.