Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07/05/2024, 00.29.26

2020-2021. 16 днів проти насильства. Заходи СЗШ № 21 щодо профілактики булінгу

Інформація щодо проведення  Всеукраїнської щорічної акції

«16 днів проти насильства»

з 25 листопада по 10 грудня 2020 року

Відповідно до плану заходів КЗ СЗШ №21 щодо проведення  Всеукраїнської щорічної акції  «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня 2020 року адміністрацією школи було заплановано та проведено тематичні заходи.

Мета цих заходів:

1) привернути увагу шкільної громади до трьох актуальних для українського суспільства проблем: подолання насильства в сім'ї та в освітньому середовищі, толерантного ставлення до всіх людей і будь-яких проявів дискримінації;

2) активізувати партнерський зв’язок між громадськими організаціями та закладом освіти щодо попередження насильства, захисту прав та виконання обов’язків усіх учасників освітнього процесу в місті;

3) сприяти формуванню ненасильницького мислення у дітей та громади нашого закладу.

Спираючись на наявний педагогічний досвід нашого освітнього закладу, залучивши педагогів та психологічну службу школи було проведено такі заходи.

1. Відкриття акції «16 днів проти насильства», оголошення для педагогів та учнів, оформлення інформаційних стендів «Права дитини», «Обов’язки учнів», «Обов’язки батьків», «Телефони довіри».
  2. Проведено тематичний івент для класних керівників на тему «Батьківство в епоху цифрових технологій».
  3. Соціальний педагог провела круглий стіл з працівниками правоохоронних органів «Як не стати жертвою злочину» для здобувачів освіти 5-6 класів.
  4. Психологічна служба провела відео марафон «Особиста гідність. Безпека життя». Учні 7-х класів подивились рекомендовані МОН України відеоролики. Психолог та соціальний педагог закладу обговорили з дітьми, про що вони дізнались з цих відео, чим ця інформація буде їм корисна в житті.
  5. Класними керівниками проведені інтерактивні бесіди для 5-9 класів  для  здобувачів  освіти «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства.
  6. Учні 7-11 класів прийняли участь у фестивалі проєктів «Я проти насильства» (виготовлення інфографіки). Діти активно відгукнулися та зробили проєкти. Адміністрація закладу обрала роботи трьох учнів, які найбільше відповідали вимогам конкурсу.
  7. Психологічна служба школи разом з активістами школи провела у 1-2 класах інформаційну гру «Я – школа – безпека». Діти відгадували загадки про медсестру, психолога, директора, класовода та запам’ятовували їх імена, збирали тематичний пазл. Обговорювали правила поведінки.
  8. Психологічна служба школи провела в закладі відеозустріч з волонтерами «Від серця до серця», присвячену Дню волонтера, в якій старші надали молодшим приклад доброти та щирості.
  9. На сайті школи та в групах класів розповсюджено буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі». Сподіваємось, що це буде ефективною інформацією для сучасної молоді, яка стикається з цифровим середовищем кожного дня.

Інформація  СЗШ № 21

про проведені заходи правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!»

з 10.02.2021 по 12.02.2021 року

Цільова аудиторія

Кількість охоплених осіб

1.

Урок «Стоп булінг!»

9-10 класи

53 осіб

2.

Відкритий урок з основ здоров’я «Конфлікти і здоров’я. Що таке булінг.»

6-А, 6-Б класи

47 осіб

3.

Просвітницька акція «Булінг OFF» для учнів та гостей школи (розповсюдження тематичних наклейок)