Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06/05/2024, 14.06.40

СТОРІНКА ПСИХОЛОГА. Інформація для батьків

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Під час війни значна кількість родин залишилися без фінансових збережень, часом така ситуація може наштовхнути дітей на пошук можливостей заробити «легкі гроші» в мережі: створювати інтимний контент чи допомагати ворогу у наведенні авіаударів. У групі ризику щодо запитів на створення інтимного контенту перебувають дівчата у віці 11-13 років (за статистикою Internet Watch Foundation), а нанесення міток для коригування вогню окупантів є злочином і карається позбавленням волі до 15 років.

Експерти команди #stop_sexтинг поділилися рекомендаціями та легкими вправами про захист дітей у буклеті «Надмірний час онлайн: ознаки, ризики та як обговорити цю тему з дитиною»

Зазначимо, що під час війни більшість соціальних контактів серед дітей і дорослих втрачається, що свідчить про активне онлайн-спілкування та пошуки друзів у мережі. Наразі дітям не завжди безпечно знаходитися на вулиці, а навчання переважно відбувається в дистанційному форматі.

Проте не тільки інтернет і соцмережі наразі містять багато насильницького контенту. Батькам і вчителям необхідно бути пильними щодо кола спілкування дітей в освітньому середовищі та поза ним, щоб захистити від шкідливого впливу сторонніх людей. Рекомендації можна передивитися у буклеті «Я можу себе захистити».

ПАМ'ЯТКИ   ДЛЯ   БАТЬКІВ

"Все про запобігання домашньому насильству"

"Я можу себе захистити"

"Надмірний час онлайн: ознаки, ризики та обговорення здитиною"