Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06/05/2024, 21.35.29

ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

ПЛАН  заходів  СЗШ № 21, спрямованих на запобігання і протидії корупції на 2021 рік.

СЗШ 21. Нормативно-правова антикорупційна база згідно Конституції України

Внутрішній канал повідомлення про можливі факти корупційних правопорушень:

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ             21school.collective@gmail.com

ГРАФІК

ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

АДМІНІСТРАЦІЄЮ  СЗШ  № 21

ПІБ

День і час

прийому

Головаха

Лариса Миколаївна

директор школи

СЗШ №21

перший

понеділок
з 13-00 до 17-00

Кольцова

Олена Михайлівна

уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

друга

п’ятниця

з 13-00 до 17-00

Колп

Світлана Валеріївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

третя

середа

з 13-00 до 15-00

Лосєва

Людмила Борисівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

четвертий

четвер

з 13-00 до 15-00

Словник термінів і виразів  щодо корупції та протидії  їй

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ — сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ — наявність суперечностей між приватними інтересами й повноваженнями, коли під впливом власного інтересу приймається незаконне рішення.

КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ — вчинене особою діяння, що містить ознаки корупції, за яке законом встановлено кримінальну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ — сукупність правових, організаційних та інших чинників і причин, які породжують, заохочують (стимулюють) осіб до скоєння корупційних правопорушень під час виконання ними функцій держави або місцевого самоврядування.

КОРУПЦІЯ (від лат. corrumpere — псувати) — негативне суспільне явище, яке проявляється в злочинному використанні службовими особами, громадськими й політичними діячами їхніх прав і посадових можливостей для особистого збагачення.

НЕДОБРОЧЕСНІСТЬ — порушення або свідоме нехтування особою моральними й етичними нормами поведінки.

ПОБУТОВА / АДМІНІСТРАТИВНА КОРУПЦІЯ — повсякденна корупція дрібного масштабу, яка перебуває на перетині діяльності державних установ і громадян.

ПРЕВЕНЦІЯ (ПОПЕРЕДЖЕННЯ) — запобігання корупційним правопорушенням.

РОЗСЛІДУВАННЯ ТА САНКЦІЇ — покарання тих, хто вже вчинили корупційні правопорушення.

ТОП-КОРУПЦІЯ (ПОЛІТИЧНА КОРУПЦІЯ) — зловживання службовим положенням на найвищих щаблях державної влади та на найвищих рівнях в ієрархії бізнесу.

ХАБАР — гроші або інші матеріально цінні речі, що передаються посадовій особі для її стимулювання діяти в інтересах особи, яка передає їх, або в інтересах третіх осіб.

Органи  з  протидії  корупції  в  Україні