Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19/05/2024, 11.40.44

15.00.54
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Уже стало доброю традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця. Із покоління в покоління, в часи розладу та піднесення, наші предки передавали нам скарб – рідну мову.

09.11.2022 року на базі комунального закладу «Ліцей №21» Кам’янської міської ради (директор Лариса Головаха) проходив міський захід, присвячений Дню української писемності та мови «Мова єднає серця». На свято були запрошені команди лівобережних шкіл (ліцей №30, ліцей №39, ліцей №21, ліцей №29, ліцей №40, ліцей №44, ліцей №25, академічний ліцей  №15, ліцей інформаційних технологій). Програма заходу була досить насиченою.

Ведучі квесту познайомили присутніх з історією становлення української мови, а артисти подарували справжнє свято, майстерно виконуючи українські пісні. Школярі відчули і ще раз усвідомили, яка красива і милозвучна наша мова.

Конкурси, мовні ігри і турніри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими.

Справжні українці, шанувальники мови, знавці рідного слова продемонстрували власні знання та вміння під час змагання у мовознавчій вікторині.

Під час квесту команди мали пройти 9 станцій: «Знайди пару. Неологізми», «Бліц-опитування», «Краса і багатство української мови», «Склади прислів’я», «Правда чи вигадка»,  «Вгадай фразеологізми», «Синонімічний ряд», «Пісня – душа народу», «Загадкова».

Здобувачі освіти активно включилися в роботу, з ентузіазмом відповідали на питання, прагнучи заробити якомога більше балів. Після проведення квесту були підведені підсумки. За результатами гри команда «Мовознавці» здобувачів освіти  комунального закладу «Ліцей №21» Кам’янської міської ради  зайняла І місце, ІІ місце розділили між собою команди «Калина» (ліцей №25) та «Патріоти» (ліцей №40).

Діти отримали цінні подарунки та грамоти від департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови, проведені заходи є важливими і особливо актуальними.

Переглядів: 102 | Додав: sergeyshchelochilin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2022  »