Гостей: 1
Користувачів: 0

16.00.24
ФУТБОЛІСТИ СЗШ № 21 РОЗГРОМИЛИ 3:0 СВОЇХ СУПЕРНИКІВ ПО 1/8 ФІНАЛУ!

01.10.2021. Збірна команда СЗШ № 21 зіграла свій перший матч в Першості м Кам'янське з футболу, що стартувало напередодні. Нашими суперниками, згідно з жеребкуванням, стали футболісти СЗШ № 20.

Матч відбувся на чудовому, зеленому штучному ігровому полі прекрасного стадіону СЗШ № 18, готовому цілий рік приймати матчі будь-якого рівня.

Збірну команду представляли найсильніші футболісти 21-ої школи - майстри шкіряного м'яча:

10. Земченко Сергій

11. Минник Сергій

Гра пройшла з величезною перевагою нашої команди, в постійних безперервних атаках, з великою кількістю гольових моментів. За весь час матчу футболісти СЗШ № 21 лише кілька разів дозволили суперникам перейти половину поля. Фінальний свисток застав футболістів 21-ої школи в черговому наступі на ворота суперників.

Закономірний результат гри 1/8 фіналу СЗШ № 21 - СЗШ № 20 - 3: 0 на користь нашої збірної. М'ячі забили - в першому таймі Сергій Земченко і Сергій Гуторов. На початку другої половини матчу відзначився Данило Гармаш, який замкнув ударом головою подачу з кутового!

Вітаємо футболістів СЗШ № 21 з перемогою та виходом в ¼ фіналу Першості міста з футболу. Суперник по чвертьфіналу визначиться в паралельних іграх 1/8 - їм стане одна зі шкіл лівобережжя (Гімназія № 39, СЗШ № 40, СЗШ № 44).