Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19/05/2024, 12.25.45

14.00.15
ПЕДАГОГАМ СЗШ № 21 НАДАЛИ ІНСТРУКТАЖ З ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.

У березні 2022 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа  № 21»  Кам`янської міської ради було проведено  практичне заняття по наданню першої медичної долікарняної  допомоги потерпілим для працівників  закладу та Лівобережної школи мистецтв.

Інструктаж провели педагогічні працівники   академічного  ліцею   № 15 м. Кам’янського (директор - Ніколаєнко Лариса Петрівна) - викладачі предмету «Захист України» Подгорна Юлія Володимирівна та Чубарова Світлана Миколаївна.

Присутнім показали, як робити штучне дихання, непрямий масаж серця,  розповіли основні правила накладання перев'язок при кровотечі та безпечного перевернення людини на бокове положення.

Ситуації, що вимагають надання екстреної першої допомоги,часто виникають несподівано. Важливо не панікувати, діяти швидко. Дорога кожна хвилина. Життя людини, що потрапила в критичне становище, перебуває під загрозою. Своєчасне надання першої медичної допомоги дозволяє звести до мінімуму  розвиток небезпечних ускладнень.

Після цього відбулися практичні заняття. За допомогою манекенів відвідувачі мали змогу власноруч зробити, приміром, штучне дихання.

Умовно надавши першу медичну допомогу, педагоги ділилися враженнями.

Дякуємо інструкторам   Юлії Володимирівні та Світлані Миколаївні за корисну інформацію та можливість відпрацювання практичних навичок швидкого та  своєчасного надання потерпілому першої медичної допомоги, що підвищать шанси на збереження його здоров’я, а іноді – навіть життя!

Дякуємо за навчання.  Всім миру та здоров‘я !!!

Умовно надавши першу медичну допомогу, педагоги ділилися враженнями.

Дякуємо за навчання.  Всім миру та здоров‘я !!!

Переглядів: 160 | Додав: sergeyshchelochilin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2022  »