Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19/05/2024, 13.32.57

15.00.03
В ЛІЦЕЇ № 21 ВІДБУЛАСЯ НИЗКА ЗАХОДІВ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

17.1.2023.  Здобувачі освіти та педагоги комунального закладу “Ліцей № 21” Кам'янської міської ради  з 13.11 по 17.11.2023 долучилися до Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Творча  група вчителів  (Писаревська А.П., Власенко О.Г.) підготувала роздаткові матеріали для учнів з порадами безпечної дороги додому та  методичні рекомендації для організації роботи з батьківською громадою. Міністерством культури та здорового способу життя оголошено про початок фоточеледжу “Безпека руху - знаємо і діємо!” серед учнів 2-11 класів. В рамках тижня проведені заходи з набуття практичних навичок у 7-х класах тренінг "Поведінка в разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно - вибухових предметів" (Потайчук О.В., соціальний педагог), квест для 4 класу  "Ми обираємо життя! Безпека на дорозі” (Кушніренко Ю.С., педагог - організатор), тренінг з мінної небезпеки в 5-А класі, спільно з волонтерами Товариства Червоного Хреста. Також інструктори - волонтери цієї організації провели практичне заняття з правил надання першої домедичної допомоги у 6-Б класі. А в п’ятницю, 17.11.2023, усі класи долучилися до проведення Єдиного національного уроку “Безпечна дорога додому”. У 3-Б класі (кл. керівник Шпотак Я.М.) він відбувся у формі ділової гри з використанням можливостей мультимедійного інтерактивного обладнання, що дуже захопило учнів, і навчання продовжилося у сховищі під час тривоги. 4-А клас не тільки опрацювати правила безпечної поведінки на дорогах та дороги додому, здобувачі освіти виготовили об’ємні моделі, що відображають певні ситуації на дорогах.

Заходи допомогли  дітям краще зрозуміти правила дорожнього руху та їх значення для безпеки на дорозі, учасники івентів під час проходження різних завдань та випробувань набували  знань та навичок з безпеки на дорозі. Наприклад, вони відповідали на запитання про знаки дорожнього руху, правила переходу дороги та виконання рухів на велосипедах, алгоритмів надання першої домедичної допомоги, при виявленні мінно - вибухових чи небезпечних предметів.  Молодь  весело та цікаво навчалася, проведені заходи стали  чудовою реалізацією  Тижня безпеки дорожнього руху та допомогли  нашим учням краще зрозуміти, як слід використовувати правила безпеки та убезпечити своє життя.

#Lyceum_21_Kamyanske

Переглядів: 42 | Додав: sergeyshchelochilin | Рейтинг: 0.0/0